18/11/2019
18/11/2019
Αρ. Πρωτοκόλλου: 20944

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Για την Κατάρτιση Μητρώου Ιδιοκτητών οχημάτων και μηχανημάτων έργων για εργασίες αντιμετώπισης έκτακτων αναγκών από χιονοπτώσεις, παγετό, πλημμύρες, καταπτώσεις, κατολισθήσεις, πυρκαγιές κλπ, έως την 31-12-2020.

Ο Δήμος Καρδίτσας

ΚΑΛΕΙ

Τους ενδιαφερόμενους ιδιοκτήτες οχημάτων και μηχανημάτων έργων να υποβάλλουν στη Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Καρδίτσας, Σαρανταπόρου 140, Τ.Κ. 43132 αίτηση συμμετοχής στο εν λόγω μητρώο, συνοδευόμενη από τη σχετική υπεύθυνη δήλωση και φωτοαντίγραφα των αδειών κυκλοφορίας των παραπάνω οχημάτων και μηχανημάτων έργων.

Υπόδειγμα της αίτησης και της σχετικής υπεύθυνης δήλωσης διατίθεται από το Πρωτόκολλο της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Καρδίτσας και από την ιστοσελίδα του Δήμου:

www.dimoskarditsas.gov.gr → Επικαιρότητα → Διαγωνισμοί → Διαγωνισμοί Υπηρεσιών

Ο Αντιδήμαρχος