01/12/2016

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1. Εισήγηση προς το Δημοτικό Συμβούλιο επί της 14ης αναμόρφωσης του προϋπολογισμού του Δήμου Καρδίτσας οικονομικού έτους 2016 (εισ.: Κων. Κορκόντζελος)
    (Απόφαση Οικονομικής Επιτροπής 325/2016)
  2. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με άσκηση ενδίκων μέσων για την απόδοση μισθίων λόγω δυστροπίας (εισ.: πρόεδρος Οικονομικής Επιτροπής)
    (Απόφαση Οικονομικής Επιτροπής 326/2016)
  3. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με έγκριση πρακτικών δημοπρασίας για εκμίσθωση αγροτεμαχίων των ΤΚ Μυρίνης, Προδρόμου και Πτελοπούλας της ΔΕ Κάμπου (εισ.: Κων. Κορκόντζελος)
    (Απόφαση Οικονομικής Επιτροπής 327/2016)
  4. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με έγκριση πρακτικών δημοπρασίας για εκμίσθωση αγροτεμαχίων της ΤΚ Καλλιθήρου της ΔΕ Ιτάμου (εισ.: Κων. Κορκόντζελος)
    (Απόφαση Οικονομικής Επιτροπής 328/2016)
  5. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με έγκριση πρακτικών δημοπρασίας για εκμίσθωση αγροτεμαχίων των ΤΚ Καλλιφωνίου και Ζαϊμίου της ΔΕ Καλλιφωνίου (εισ.: Κων. Κορκόντζελος)
    (Απόφαση Οικονομικής Επιτροπής 329/2016)
  6. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με έγκριση πρακτικών δημοπρασίας για εκμίσθωση αγροτεμαχίων της Δημοτικής Κοινότητας Καρδιτσομαγούλας (εισ.: Κων. Κορκόντζελος)
    (Απόφαση Οικονομικής Επιτροπής 330/2016)
  7. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με έγκριση αποφάσεων δημάρχου για απ’ευθείας ανάθεση προμήθειας καυσίμων κίνησης μέχρι τη ολοκλήρωση της διαδικασίας ελέγχου του διαγωνισμού Δήμου Καρδίτσας και φορέων του έτους 2016 από την υπηρεσία επιτρόπου του Ελεγκτικού Συνεδρίου (εισ.: Γ. Αγγέλου)
    (Απόφαση Οικονομικής Επιτροπής 331/2016)
  8. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με έγκριση αποφάσεων δημάρχου για απ’ευθείας ανάθεση προμήθειας καυσίμων κίνησης μέχρι τη ολοκλήρωση του δεύτερου συνοπτικού διαγωνισμού καυσίμων Δήμου Καρδίτσας και φορέων του έτους 2016(εισ.: Γ. Αγγέλου)
    (Απόφαση Οικονομικής Επιτροπής 332/2016)
  9. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με παράταση συμβάσεων προμηθειών καυσίμων κίνησης, γάλακτος, τροφίμων Παιδικών Σταθμών και καθαριστικών Δήμου Καρδίτσας και φορέων του μέχρι 28-2-2017 (εισ.: Ιω. Κατσαούνος)
    (Απόφαση Οικονομικής Επιτροπής 333/2016)