14/02/2014

(Απόφαση ΕΠΖ 39/2014)

(Απόφαση ΕΠΖ 40/2014)

(Απόφαση ΕΠΖ 41/2014)

6.Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με ανάκληση άδειας λειτουργίας καταστήματος “Καφετέρια” της Π.ΓΑΤΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. με εκπρόσωπο τον Γατή Ποσειδώνα του Γεωργίου που βρίσκεται στην οδό Βαλταδώρου 5 στο Δήμο Καρδίτσας.(εισ.:κ.Αθανασίου)
(Απόφαση ΕΠΖ 34/2014)

(Απόφαση ΕΠΖ 33/2014)

8.Εισήγηση προς το Δημοτικό Συμβούλιο σχετικά με την έκδοση κανονιστικής απόφασης που αφορά στην τοποθέτηση μεταλλικών κιγκλιδωμάτων σε πεζοδρόμιο της οδού Καραϊσκάκη, έμπροσθεν σχολής χορού, μετά από αίτηση της κας Καραπάνου Αντιγόνης. (εισ.:κ. Κόφφα)
(Απόφαση ΕΠΖ 48/2014)

9.Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με σχετικά με την έκδοση κανονιστικής απόφασης που αφορά σε αίτηση δημότη για εθελοντική δενδροφύτευση (Λωρίδας Ευάγγελος) (εισ.:κ.Σπυροπούλου)
(Απόφαση ΕΠΖ 43/2014)

10.Εισήγηση προς το Δημοτικό Συμβούλιο σχετικά με την έκδοση κανονιστικής απόφασης για μεταφορά ζαρντινιέρων (κ.κ. Παπαγιαννακοπούλου, Τρούκη, Τζέλλου) (εισ.κ. Σπυροπούλου)
(Απόφαση ΕΠΖ 44/2014)

11.Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με αίτηση για κοπή δέντρου (Δημουλά Βασιλική).(εισ.κ. Σπυροπούλου)
(Απόφαση ΕΠΖ 45/2014)

12.Εισήγηση προς το Δημοτικό Συμβούλιο σχετικά με παρέκκλιση όρων δόμησης στη θέση “Λιβαδάκια” της ΤΚ Αγίου Γεωργίου για την ανέγερση κτηνοτροφικών και τυροκομικών εγκαταστάσεων. (εισ.:κ. Κουτσάφτης)
(Απόφαση ΕΠΖ 42/2014)

13.Εισήγηση προς το Δημοτικό Συμβούλιο σχετικά με την παραχώρηση κατά χρήση στον “Α.Σ. ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ”, του γηπέδου της Αγίας Παρασκευής (Άρης Καρδίτσας).
(Απόφαση ΕΠΖ 46/2014)

14.Εισήγηση προς το Δημοτικό Συμβούλιο σχετικά με παραχώρηση προς χρήση Δημοτικής έκτασης στην περιοχή της Αγ. Παρασκευής.
(Απόφαση ΕΠΖ 47/2014)

ΘΕΜΑΤΑ ΕΚΤΟΣ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1.Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με έγκριση συζήτησης θεμάτων εκτός ημερήσιας διάταξης.
(Απόφαση ΕΠΖ 32/2014)

2.Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με τις άδειες τραπεζοκαθισμάτων των καταστημάτων υγειονομικού ενδιαφέροντος του Δήμου Καρδίτσας.
(Απόφαση ΕΠΖ 35/2014)

3.Ενημέρωση σχετικά με απάντηση της Δ/νση Δημόσιας Υγείας και Κοινωνικής Μέριμνας στο υπ' αριθμ.27001/7-10-2013 έγγραφό μας που αφορά καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος.(εισ.:κ. Αθανασίου)
(Απόφαση ΕΠΖ 36/2014)