14/10/2019

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ:

1. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με κατανομή λειτουργικών δαπανών των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Καρδίτσας (Γ’ κατανομή έτους 2019) (εισ.: πρόεδρος Δ.Ε.Π Στ. Θεολόγης)

2. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με συγκρότηση επιτροπής καθορισμού τιμήματος εκποιούμενων δημοτικών ακινήτων (εισ.: Β. Ανυφαντής)

3. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με τροποποίηση της αριθμ. 342/2019 απόφασης Δημοτικού Συμβουλίου για καταβολή εξόδων παράστασης στον πρόεδρο του Διοικητικού Συμβουλίου του ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Δ.Ο.Π.Α.Κ.) (εισ.: αντιδήμαρχος Ηλ. Σχορετσανίτης)

4. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με έγκριση εκδηλώσεων και δαπανών για τον εορτασμό της εθνικής επετείου της 28ης Οκτωβρίου 1940 (εισ.: Παρ. Σδρόλια)