24/10/2013

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1.Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με ανάκληση άδειας λειτουργίας “Καφενείο” της Καρύδα Γεωργίας του Χρήστου στην οδό Ηρώων Πολυτεχνείο 53 στο Δήμο Καρδίτσας. (εισ.: κ. Αθανασίου)
(Απόφαση ΕΠΖ 227/2013)

2.Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με ανάκληση άδειας λειτουργίας “Καφέ- Ουζερί” με την επωνυμία “ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ”  της Γκούρλα Σωτηρίας του Πολυκάρπου  στην Τοπική Κοινότητα Καρδιτσομαγούλας στον Δήμο Καρδίτσας.(εισ.: κ. Αθανασίου)
(Απόφαση ΕΠΖ 228/2013)

3.Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με ανάκληση άδειας λειτουργίας “Ψητοπωλείο” με την επωνυμία “ΠΑΛΙΟ” του Τσιαμούρα Βασιλείου του Ευαγγέλου στην Τοπική Κοινότητα Καρδιτσομαγούλας στον Δήμο Καρδίτσας.(εισ.: κ. Αθανασίου)
(Απόφαση ΕΠΖ 226/2013)

4.Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με ανάκληση άδειας λειτουργίας “Ταβέρνα- Οβελιστήριο” του Δανιήλ Νικολάου του Παναγιώτη στην Τοπική Κοινότητα Καρδιτσομαγούλας στον Δήμο Καρδίτσας. (εισ.: κ. Αθανασίου)
(Απόφαση ΕΠΖ 229/2013)

5.Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με ανάκληση άδειας λειτουργίας “Καφέ- Ουζερί” του  Μάμαλη Χρήστου του Κων/νου στην οδό Κουμουνδούρου 94 στον Δήμο Καρδίτσας. (εισ.: κ. Αθανασίου)
(Απόφαση ΕΠΖ 230/2013)

6.Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με ανάκληση άδειας λειτουργίας “Καφενείο- Ψητοπωλείο” με την επωνυμία “ΚΗΠΟΣ”  του  Κουτσιώνη Δημητρίου του Κων/νου στην  Τοπική Κοινότητα Αρτεσιανού στον Δήμο Καρδίτσας. (εισ.:κ.Αθανασίου)
(Απόφαση ΕΠΖ 231/2013)

7.Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με ανάκληση άδειας λειτουργίας “FAST FOOD” του  Κελεπούρη Λάμπρου του Κων/νου στην οδό Υψηλάντου & Βάλβη στον Δήμο Καρδίτσας.(εισ.: κ. Αθανασίου)
(Απόφαση ΕΠΖ 232/2013)

8.Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με ανάκληση άδειας λειτουργίας “Καφετέρια” του Αλεξίου Χρήστου του Ιωάννη στην οδό Δ. Τερτίπη & Λ. Σακελλαρίου στον Δήμο Καρδίτσας. (εισ.: κ. Αθανασίου)
(Απόφαση ΕΠΖ 233/2013)

9.Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με ανάκληση άδειας λειτουργίας “Ψητοπωλείο” του Βασιλάκου Παναγιώτη του Βασιλείου στην οδό Μπότση 2 στον Δήμο Καρδίτσας. (εισ.: κ. Αθανασίου)
(Απόφαση ΕΠΖ 234/2013)