Τρόφιμα στο Κοινωνικό Παντοπωλείο από την Αστυνομική Διεύθυνση Καρδίτσας

30/12/2020

Τρόφιμα μακράς διαρκείας και ποσότητα ελαιολάδου προσέφερε στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Καρδίτσας η Αστυνομική Δ/νση Καρδίτσας. Την παράδοση έκανε στο χώρο του πρώην Στρατοπέδου Λουμάκη ο Αστυνομικός Δ/ντης Καρδίτσας κ. Θωμάς Καρανάσιος ο οποίος συνοδευόταν και από στελέχη της υπηρεσίας. Στην παράδοση παρούσα ήταν η αντιδήμαρχος ευπαθών κοινωνικών ομάδων κ. Ουρανία Σούφλα. Η κ. Σούφλα ευχαρίστησε εκ μέρους της δημοτικής αρχής τον Αστυνομικό Δ/ντη και όλα τα στελέχη της τοπικής αστυνομίας για την σημαντική προσφορά που έκαναν υπέρ του Κοινωνικού Παντοπωλείου. Επίσης ευχαρίστησε τον κ. Καρανάσιο και την τοπική Αστυνομική Διεύθυνση για τη γενικότερη στήριξη που παρείχε στο έργο της Δημοτικής Αρχής μετά την καταστροφική πλημμύρα. Τέλος ευχήθηκε χρόνια πολλά σε όλους τους αστυνομικούς και τις οικογένειες τους καθώς και σε όλες τις συνδημότισσες και τους συνδημότες.