Τμήμα Υποστήριξης Πολιτικών Οργάνων

ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ/Η ΤΜΗΜ.: ΖΑΡΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Τηλέφωνο: 24413 50784 Email: zarra@dimoskarditsas.gov.gr, ds@dimoskarditsas.gov.gr

Προσωπικό Υπηρεσίας

Ονομ/μο Ιδιότητα Τηλ. Fax Email
ΖΑΡΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ/Η ΤΜΗΜ. 24413 50784 zarra@dimoskarditsas.gov.gr, ds@dimoskarditsas.gov.gr
ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ 24413 50783 v.tsatsaroni@dimoskarditsas.gov.gr
ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ ΣΥΛΒΙΑ - ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ 24413 50729 sylviasmirnioti@yahoo.gr
ΜΠΑΚΑΡΟΥ ΑΓΛΑΪΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ 24413 50782 a.mpakarou@dimoskarditsas.gov.gr

Αρμοδιότητες

Το Τμήμα Υποστήριξης Πολιτικών Οργάνων του Δήμου παρέχει κάθε είδους διοικητική και γραμματειακή υποστήριξη στα αιρετά διοικητικά όργανα του Δήμου.

Ακόμη, μεριμνά για την ενημέρωση των πολιτικών οργάνων και των υπηρεσιών του Δήμου για τις αποφάσεις που λαμβάνουν τα όργανα του Δήμου και τηρεί το αρχείο των εκπροσώπων του Δήμου σε διαφόρους φορείς και όργανα και μεριμνά για την αποστολή στοιχείων στους εκπροσώπους και την παραλαβή και διεκπεραίωση των εκθέσεων που υποβάλλουν στο Δήμο.

Ειδικότερα: