26/02/2016

Ο Δήμος Καρδίτσας προτίθεται να προβεί με τη διαδικασία της απευθείας ανάθεσης, στη διενέργεια της «Παροχής κτηνιατρικών υπηρεσιών στα αδέσποτα ζώα συντροφιάς του Δήμου Καρδίτσας για το έτος 2016», με κλειστές προσφορές, με κριτήριο τη χαμηλότερη τιμή για το σύνολο των κατηγοριών των παροχών.

Ο ενδεικτικός προϋπολογισμός της μελέτης προβλέπεται να ανέλθει στο ποσό των 23.991,97 € συμπεριλαμβανομένου και του Φ.Π.Α. 23 %.

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ – ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι μέχρι και την Παρασκευή 4 Μαρτίου 2016 και ώρα 11.00 π.μ. (λήξη υποβολής προσφορών), να καταθέσουν τις προσφορές τους στο Δημαρχείο Καρδίτσας – Κεντρικό κτίριο – Αρτεσιανού 1 –  Πρωτόκολλο – 2ος  όροφος.

Το αρχείο της μελέτης μαζί με το πρότυπο οικονομικής προσφοράς, μπορεί να κατέβει από τους παρακάτω συνδέσμους: doc, odt, pdf.

Οι προσφορές θα ανοιχτούν την ίδια ημέρα μετά την λήξη των προσφορών και ώρα 11.30 π.μ. στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.

Για περισσότερες πληροφορίες καθώς και την παραλαβή της τεχνικής έκθεσης-τεχνικών προδιαγραφών και του εντύπου οικονομικής προσφοράς οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στο Τμήμα Αγροτικής Παραγωγής της Διεύθυνσης Τοπικής Ανάπτυξης του Δήμου Καρδίτσας καθημερινά κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες (στο τηλέφωνο: 24413 52313).

Η παρούσα να αναρτηθεί στον πίνακα ανακοινώσεων του Δήμου, και στην ιστοσελίδα του Δήμου.

Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ