14/05/2019
ΔΗΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Διεύθυνση Οικονομικών Υπηρεσιών
Πληροφορίες: ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΣΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Email: katsaounos@dimoskarditsas.gov.gr, promithion@dimoskarditsas.gov.gr, skoura@dimoskarditsas.gov.gr
Τηλέφωνο(α): 24413 50797, 24413 50799
14/5/2019
Αρ. Πρωτοκόλλου: 7397

Ο Δήμος Καρδίτσας προκειμένου να προβεί στην απευθείας ανάθεση για την παροχή υπηρεσιών που αφορούν τον «ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΚΤΙΡΙΩΝ (ΑΠΕΝΤΟΜΩΣΗ – ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ – ΜΥΟΚΤΟΝΙΑ – ΟΦΙΟΑΠΩΘΗΣΗ) ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2019», δέχεται κλειστές προσφορές μέχρι την Τρίτη 21/05/2019 και ώρα 12:00 .

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στο Δήμο Καρδίτσας Γραφείο προμηθειών (Αρτεσιανού 1- Καρδίτσα κ. Κατσαούνο Γιάννη κ. Σκούρα Κατερίνα τηλ: 24413-50799-97, για να παραλάβουν τις σχετικές προδιαγραφές και κάθε άλλη πληροφορία ή διευκρίνηση για την παραπάνω υπηρεσία. Για την ανάθεση της παροχής υπάρχουν όροι και προϋποθέσεις, όπως παρακάτω: ενδεικτικά, άδεια λειτουργίας της επιχείρησης θεωρημένη για το τελευταίο τρίμηνο από το αρμόδιο Υπουργείο, αναγγελία έναρξης άσκησης επαγγέλματος για την καταπολέμηση εντόμων και τρωκτικών, εγκρίσεις σκευασμάτων στην ελληνική γλώσσα κλπ που αναφέρονται λεπτομερώς στο τεχνικό μέρος των παροχών.

Η εργασία θα ανατεθεί στον έχοντα ή στους έχοντες την καλύτερη οικονομική προσφορά. Η ανάθεση μπορεί να γίνει, είτε συγκεντρωτικά στο σύνολο όλων των υπηρεσιών, είτε ανά τεχνική έκθεση και ανά υπηρεσία στο σύνολο της κάθε έκθεσης. Για την τελική απόφαση κατακύρωσης θα απαιτηθούν δικαιολογητικά.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ