08/10/2015

Με δικό του περίπτερο θα συμμετάσχει στην 14η Εμποροβιοτεχνική Έκθεση Καρδίτσας το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Καρδίτσας, στο πλαίσιο της προσπάθειας ενημέρωσης των πολιτών για την λειτουργία και τη δράση του.

Το περίπτερο που θα βρίσκεται στην είσοδο της έκθεσης αποτελεί χορηγία του Επιμελητηρίου Καρδίτσας που πέρα από τη διάθεση του περιπτέρου προσφέρει και είδη διατροφής , ενώ καλεί τους επισκέπτες της έκθεσης να συνδράμουν στην προσπάθεια , φέρνοντας τρόφιμα για την ενίσχυση των συμπολιτών μας που έχουν ανάγκη.

Ο Δήμος Καρδίτσας και η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου ευχαριστούν τη Διοίκηση του Επιμελητηρίου και ενημερώνουν τους πολίτες οτι κατά τη διάρκεια της έκθεσης όσοι επισκέπτες επιθυμούν, μπορούν να φέρνουν τρόφιμα στο περίπτερο του Κοινωνικού Παντοπωλείου.