30/09/2019

Όλες τις επιχειρήσεις και όλους τους συμπολίτες που βοήθησαν με τρόφιμα και άλλα είδη το κοινωνικό παντοπωλείο στο πλαίσιο της συναυλίας αλληλεγγύης, ευχαριστεί ο Δήμαρχος Καρδίτσας κ. Β. Τσιάκος και οι αρμόδιοι αντιδήμαρχοι κ. Ουρανία Σούφλα αντιδήμαρχος ειδικών πληθυσμιακών κοινωνικών ομάδων και αλληλεγγύης και ο αντιδήμαρχος Διοικητικών Υπηρεσιών κ. Αριστ. Σπάνιας. Όπως τονίζουν σε δήλωση τους ο Δήμαρχος και οι δυο αντιδήμαρχοι: “Με την αγάπη των συνανθρώπων μας , των επιχειρήσεων της πόλης, τους καλλιτέχνες, τους, πολιτιστικούς συλλόγους ,τις εθελόντριες και όλους όσοι βοήθησαν, κάναμε μια πολύ πετυχημένη συναυλία για το Κοινωνικό Παντοπωλείο. Ευχαριστούμε θερμά όλους τους συμμετέχοντες και ιδιαίτερα όσους προσέφεραν. Παρακαλούμε όσοι δεν ενημερώθηκαν και θα επιθυμούσαν να προσφέρουν, μπορούν να το κάνουν όποια στιγμή επιθυμούν. Η αρμόδια αντιδημαρχία βρίσκεται στο Αίθριο της Λαϊκής Αγοράς όπου και μπορεί όποιος θέλει να απευθύνεται για τις προσφορές του”.