Αθλητικός Καλοκαιρινός Παιδότοπος των Κέντρων Δημιουργικής Απασχόλησης

22/6/2018
10.30 πμ-13.30 μμΠαυσίλυπο

Στο πάρκο Παυσιλύπου από τις 10.30 πμ. έως 13.30 μ.μ
Την Παρασκευή 22 Ιουνίου ο Αθλητικός Καλοκαιρινός Παιδότοπος των Κέντρων Δημιουργικής Απασχόλησης του Δήμου Καρδίτσας

Η συνάντηση των 5 δημοτικών κέντρων απασχόλησης του Δήμου Καρδίτσας που αναβλήθηκε το περασμένο Σάββατο λόγω βροχής ορίστηκε εκ νέου την Παρασκευή 22 Ιουνίου 2018 από 10:30-13:30 στο πάρκο του ΠΑΥΣΙΛΥΠΟΥ όπου με πολλή χαρά περιμένουμε όλα τα παιδιά της πόλης για να παίξουμε μαζί καλοκαιρινά αθλητικά παιχνίδια!!!!!

Τα παιδιά θα έχουν την ευκαιρία να βιώσουν αληθινές περιπέτειες….φανταστικών στίβων σχεδιασμένους από τους εκπαιδευτικούς των Κ.Δ.Α.Π, αλλά παράλληλα θα εμπλουτίσουν τις κινητικές τους εμπειρίες κάνοντας καταρρίχηση και εναέριο πέρασμα-flying fox, σε συνεργασία με την ομάδα “Διαδρομές”!!!

Θυμηθείτε το καλοκαιρινό ραντεβού για ευφάνταστο δημιουργικό παιχνίδι την Παρασκευή 22 Ιουνίου 2018 ΩΡΑ:10:30-13:30 στο ΠΑΥΣΙΛΥΠΟ!!! Σας περιμένουν πολλές εκπλήξεις!!!

Συμμετέχουν: ΚΔΑΠ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ- ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ-ΚΑΡΔΙΤΣΟΜΑΓΟΥΛΑΣ-ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ACTION SPORTS