11/06/2017

Ευχαριστίες της Ομάδας Έργου προς τα σωματεία για την πρωτοβουλία τους

Η Ομάδα έργου του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Καρδίτσας θα ήθελε να ευχαριστήσει και δια του τύπου την Τοπική Διοίκηση ΙΡΑ Καρδίτσας, την Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Καρδίτσας, το Σωματείο Συνοριακών Αστυνομικών Καρδίτσας και την ένωση Πυροσβεστών Δυτικής Θεσσαλίας για την πρωτοβουλία τους να διοργανώσουν φιλικό αγώνα Καλαθοσφαίρισης Αστυνομίας και Πυροσβεστικής με σκοπό την ενίσχυση του Κοινωνικού Παντοπωλείου. Η προσπάθεια των ανωτέρω σωματείων ήταν μεγάλη, αφού συγκεντρώθηκαν σημαντικές ποσότητες τροφίμων και άλλων ειδών πρώτης ανάγκης .

Επιπλέον ευχαριστούμε όλους τους συμπολίτες μας που παρακολούθησαν τον αγώνα και κατέθεσαν την προσφορά τους για την στήριξη της ανωτέρω δομής  του Δήμου Καρδίτσας.