22/01/2018

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ:

1. Εισήγηση προς το Δημοτικό Συμβούλιο επί της 1ης αναμόρφωσης του προϋπολογισμού έτους 2018 (εισ.: Κων. Κορκόντζελος)
  2. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με έγκριση και διάθεση πιστώσεων κωδικών του προϋπολογισμού (εισ.: Κων. Κορκόντζελος)
  3. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με έγκριση όρων, ενδεικτικού προϋπολογισμού, τεχνικών προδιαγραφών για την προμήθεια τροφίμων Παιδικών Σταθμών και λοιπών υπηρεσιών έτους 2018 (εισ.: Ιω. Κατσαούνος)
  4. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με συγκρότηση επιτροπών διενέργειας – παρακολούθησης, ενστάσεων για την προμήθεια τροφίμων Δήμου Καρδίτσας (αφορά τα τρόφιμα των Παιδικών Σταθμών και λοιπών υπηρεσιών, γάλα εργαζομένων) έτους 2018 (εισ.: Ιω. Κατσαούνος)
  5. Συζήτηση και λήψη απόφασης σχετικά με καθορισμό όρων διακήρυξης για την εκποίηση κινητών πραγμάτων του Δήμου Καρδίτσας (εισ.: Γ. Αγγέλου)